Kağıthane Hürriyet klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Kağıthane ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Kağıthane Hürriyet merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hürriyet klima servisi fiyatları, Hürriyet klima teknik bakımı, Hürriyet klima servis ustaları, Hürriyet klima montaj servisi, Hürriyet klima servis firmaları, Hürriyet özel klima servisi, Hürriyet klima arızası, Hürriyet klima özel servisi, Hürriyet uygun klima servisi, Hürriyet klima bakım servisi, Hürriyet klima servisi fiyat listesi, Hürriyet klima tamiri, Hürriyet eski klima servisi, Hürriyet klima sökümü, Hürriyet ikinci el klima alan yerler, Hürriyet klima montaj, Hürriyet ikinci el klima alanlar, Hürriyet klima servis şirketi, Hürriyet klima bakımı.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Hürriyet ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Hürriyet klima ustası, Hürriyet klima tamir servisi, Hürriyet klima montajı, Hürriyet klima servisleri, Hürriyet klima servis firması, Hürriyet klima servisi ücretleri, Hürriyet klima periyodik bakımı, Hürriyet kurumsal klima servisi, Hürriyet klima servisi ücret bedeli, Hürriyet klima servis şirketleri, Hürriyet klima servis ustası, Hürriyet ikinci el klima satmak istiyorum, Hürriyet klima teknik servisi, Hürriyet ucuz klima servisi, Hürriyet klima servisi, Hürriyet klima yedek parçası, Hürriyet klima demontaj, Hürriyet klima parçası, Hürriyet en iyi klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Hürriyet kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Kağıthane Hürriyet klimacı olarak Kağıthane ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.