Kağıthane Harmantepe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Kağıthane ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Kağıthane Harmantepe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Harmantepe klima servisi fiyat listesi, Harmantepe klima montaj, Harmantepe klima montaj servisi, Harmantepe klima servisi fiyatları, Harmantepe klima servis şirketi, Harmantepe klima servis ustaları, Harmantepe ikinci el klima alanlar, Harmantepe klima sökümü, Harmantepe özel klima servisi, Harmantepe klima arızası, Harmantepe klima özel servisi, Harmantepe eski klima servisi, Harmantepe klima bakımı, Harmantepe klima tamiri, Harmantepe klima teknik bakımı, Harmantepe klima bakım servisi, Harmantepe ikinci el klima alan yerler, Harmantepe uygun klima servisi, Harmantepe klima servis firmaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Harmantepe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Harmantepe klima parçası, Harmantepe en iyi klima servisi, Harmantepe klima periyodik bakımı, Harmantepe klima yedek parçası, Harmantepe klima servis ustası, Harmantepe ikinci el klima satmak istiyorum, Harmantepe klima ustası, Harmantepe klima servisi ücretleri, Harmantepe klima servis firması, Harmantepe klima servisi, Harmantepe klima servisleri, Harmantepe klima teknik servisi, Harmantepe klima montajı, Harmantepe klima servis şirketleri, Harmantepe ucuz klima servisi, Harmantepe klima servisi ücret bedeli, Harmantepe klima tamir servisi, Harmantepe klima demontaj, Harmantepe kurumsal klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Harmantepe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Kağıthane Harmantepe klimacı olarak Kağıthane ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.