Kağıthane Hamidiye klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Kağıthane ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Kağıthane Hamidiye merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hamidiye ikinci el klima alanlar, Hamidiye klima montaj servisi, Hamidiye klima tamiri, Hamidiye klima servis ustaları, Hamidiye ikinci el klima alan yerler, Hamidiye klima servisi fiyat listesi, Hamidiye klima servis firmaları, Hamidiye klima özel servisi, Hamidiye klima arızası, Hamidiye klima montaj, Hamidiye klima sökümü, Hamidiye klima bakımı, Hamidiye eski klima servisi, Hamidiye klima servis şirketi, Hamidiye klima bakım servisi, Hamidiye klima teknik bakımı, Hamidiye özel klima servisi, Hamidiye klima servisi fiyatları, Hamidiye uygun klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Hamidiye ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Hamidiye ucuz klima servisi, Hamidiye klima parçası, Hamidiye klima servisi ücret bedeli, Hamidiye klima yedek parçası, Hamidiye klima periyodik bakımı, Hamidiye klima servis şirketleri, Hamidiye klima tamir servisi, Hamidiye ikinci el klima satmak istiyorum, Hamidiye klima demontaj, Hamidiye en iyi klima servisi, Hamidiye klima servisleri, Hamidiye klima servisi ücretleri, Hamidiye kurumsal klima servisi, Hamidiye klima montajı, Hamidiye klima servis ustası, Hamidiye klima servis firması, Hamidiye klima teknik servisi, Hamidiye klima servisi, Hamidiye klima ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Hamidiye kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Kağıthane Hamidiye klimacı olarak Kağıthane ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.