Kağıthane Emniyet Evleri klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Kağıthane ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Kağıthane Emniyet Evleri merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Emniyet Evleri klima montaj, Emniyet Evleri klima servis ustaları, Emniyet Evleri klima arızası, Emniyet Evleri klima özel servisi, Emniyet Evleri klima servisi fiyatları, Emniyet Evleri ikinci el klima alanlar, Emniyet Evleri özel klima servisi, Emniyet Evleri ikinci el klima alan yerler, Emniyet Evleri klima montaj servisi, Emniyet Evleri klima servisi fiyat listesi, Emniyet Evleri klima bakımı, Emniyet Evleri klima tamiri, Emniyet Evleri eski klima servisi, Emniyet Evleri klima bakım servisi, Emniyet Evleri klima teknik bakımı, Emniyet Evleri klima servis şirketi, Emniyet Evleri klima servis firmaları, Emniyet Evleri klima sökümü, Emniyet Evleri uygun klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Emniyet Evleri ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Emniyet Evleri klima servisi, Emniyet Evleri klima tamir servisi, Emniyet Evleri klima servisi ücret bedeli, Emniyet Evleri klima servis şirketleri, Emniyet Evleri klima parçası, Emniyet Evleri klima demontaj, Emniyet Evleri kurumsal klima servisi, Emniyet Evleri klima ustası, Emniyet Evleri klima teknik servisi, Emniyet Evleri en iyi klima servisi, Emniyet Evleri klima servisleri, Emniyet Evleri klima servisi ücretleri, Emniyet Evleri ucuz klima servisi, Emniyet Evleri ikinci el klima satmak istiyorum, Emniyet Evleri klima yedek parçası, Emniyet Evleri klima periyodik bakımı, Emniyet Evleri klima montajı, Emniyet Evleri klima servis firması, Emniyet Evleri klima servis ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Emniyet Evleri kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Kağıthane Emniyet Evleri klimacı olarak Kağıthane ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.