Güngören Tozkoparan klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Güngören ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Güngören Tozkoparan merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Tozkoparan klima servis ustaları, Tozkoparan klima arızası, Tozkoparan klima bakım servisi, Tozkoparan özel klima servisi, Tozkoparan klima servis firmaları, Tozkoparan klima montaj, Tozkoparan eski klima servisi, Tozkoparan klima sökümü, Tozkoparan klima tamiri, Tozkoparan ikinci el klima alanlar, Tozkoparan klima servis şirketi, Tozkoparan klima montaj servisi, Tozkoparan klima servisi fiyatları, Tozkoparan ikinci el klima alan yerler, Tozkoparan klima bakımı, Tozkoparan klima servisi fiyat listesi, Tozkoparan uygun klima servisi, Tozkoparan klima teknik bakımı, Tozkoparan klima özel servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Tozkoparan ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Tozkoparan klima ustası, Tozkoparan klima yedek parçası, Tozkoparan klima montajı, Tozkoparan ikinci el klima satmak istiyorum, Tozkoparan klima servisi ücretleri, Tozkoparan en iyi klima servisi, Tozkoparan klima servis şirketleri, Tozkoparan ucuz klima servisi, Tozkoparan klima teknik servisi, Tozkoparan klima servisleri, Tozkoparan klima servis ustası, Tozkoparan klima parçası, Tozkoparan kurumsal klima servisi, Tozkoparan klima servis firması, Tozkoparan klima servisi ücret bedeli, Tozkoparan klima servisi, Tozkoparan klima tamir servisi, Tozkoparan klima periyodik bakımı, Tozkoparan klima demontaj.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Tozkoparan kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Güngören Tozkoparan klimacı olarak Güngören ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.