Güngören Mehmet Nesih Özmen klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Güngören ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Güngören Mehmet Nesih Özmen merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Mehmet Nesih Özmen klima montaj, Mehmet Nesih Özmen ikinci el klima alan yerler, Mehmet Nesih Özmen klima teknik bakımı, Mehmet Nesih Özmen eski klima servisi, Mehmet Nesih Özmen klima bakımı, Mehmet Nesih Özmen klima montaj servisi, Mehmet Nesih Özmen klima tamiri, Mehmet Nesih Özmen ikinci el klima alanlar, Mehmet Nesih Özmen klima servis firmaları, Mehmet Nesih Özmen klima sökümü, Mehmet Nesih Özmen klima servisi fiyatları, Mehmet Nesih Özmen uygun klima servisi, Mehmet Nesih Özmen klima özel servisi, Mehmet Nesih Özmen klima servis şirketi, Mehmet Nesih Özmen klima servis ustaları, Mehmet Nesih Özmen özel klima servisi, Mehmet Nesih Özmen klima servisi fiyat listesi, Mehmet Nesih Özmen klima arızası, Mehmet Nesih Özmen klima bakım servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mehmet Nesih Özmen ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Mehmet Nesih Özmen klima demontaj, Mehmet Nesih Özmen klima tamir servisi, Mehmet Nesih Özmen klima parçası, Mehmet Nesih Özmen klima periyodik bakımı, Mehmet Nesih Özmen en iyi klima servisi, Mehmet Nesih Özmen ikinci el klima satmak istiyorum, Mehmet Nesih Özmen klima servisleri, Mehmet Nesih Özmen klima montajı, Mehmet Nesih Özmen klima servis şirketleri, Mehmet Nesih Özmen klima servisi, Mehmet Nesih Özmen klima servisi ücret bedeli, Mehmet Nesih Özmen klima servis ustası, Mehmet Nesih Özmen klima yedek parçası, Mehmet Nesih Özmen kurumsal klima servisi, Mehmet Nesih Özmen klima ustası, Mehmet Nesih Özmen klima servisi ücretleri, Mehmet Nesih Özmen ucuz klima servisi, Mehmet Nesih Özmen klima servis firması, Mehmet Nesih Özmen klima teknik servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mehmet Nesih Özmen kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Güngören Mehmet Nesih Özmen klimacı olarak Güngören ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.