ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Güngören Mareşal Çakmak

Mareşal Çakmak klima tamir servisi, Mareşal Çakmak klima servisleri, Mareşal Çakmak klima servis firması, Mareşal Çakmak ikinci el klima satmak istiyorum, Mareşal Çakmak klima yedek parçası, Mareşal Çakmak klima ustası, Mareşal Çakmak ucuz klima servisi, Mareşal Çakmak klima servisi, Mareşal Çakmak klima teknik servisi, Mareşal Çakmak klima parçası, Mareşal Çakmak klima servis ustası, Mareşal Çakmak klima servis şirketleri, Mareşal Çakmak en iyi klima servisi, Mareşal Çakmak klima periyodik bakımı, Mareşal Çakmak klima servisi ücret bedeli, Mareşal Çakmak klima montajı, Mareşal Çakmak klima demontaj, Mareşal Çakmak kurumsal klima servisi, Mareşal Çakmak klima servisi ücretleri.

Güngören Mareşal Çakmak klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Güngören ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Güngören Mareşal Çakmak merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mareşal Çakmak ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mareşal Çakmak kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Güngören Mareşal Çakmak klimacı olarak Güngören ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Mareşal Çakmak klima teknik bakımı, Mareşal Çakmak ikinci el klima alanlar, Mareşal Çakmak klima servisi fiyatları, Mareşal Çakmak klima montaj servisi, Mareşal Çakmak klima montaj, Mareşal Çakmak uygun klima servisi, Mareşal Çakmak klima özel servisi, Mareşal Çakmak özel klima servisi, Mareşal Çakmak klima servisi fiyat listesi, Mareşal Çakmak klima arızası, Mareşal Çakmak klima servis firmaları, Mareşal Çakmak klima servis ustaları, Mareşal Çakmak klima bakımı, Mareşal Çakmak ikinci el klima alan yerler, Mareşal Çakmak klima servis şirketi, Mareşal Çakmak klima tamiri, Mareşal Çakmak klima bakım servisi, Mareşal Çakmak eski klima servisi, Mareşal Çakmak klima sökümü.