ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Güngören Akıncılar

Akıncılar klima servisi ücretleri, Akıncılar klima demontaj, Akıncılar klima servis ustası, Akıncılar ucuz klima servisi, Akıncılar klima yedek parçası, Akıncılar klima servis firması, Akıncılar klima parçası, Akıncılar klima servisi, Akıncılar klima servisi ücret bedeli, Akıncılar klima tamir servisi, Akıncılar en iyi klima servisi, Akıncılar klima montajı, Akıncılar klima servisleri, Akıncılar klima periyodik bakımı, Akıncılar klima teknik servisi, Akıncılar kurumsal klima servisi, Akıncılar klima servis şirketleri, Akıncılar ikinci el klima satmak istiyorum, Akıncılar klima ustası.

Güngören Akıncılar klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Güngören ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Güngören Akıncılar merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Akıncılar ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Akıncılar kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Güngören Akıncılar klimacı olarak Güngören ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Akıncılar klima servisi fiyat listesi, Akıncılar klima arızası, Akıncılar klima servis ustaları, Akıncılar klima servis firmaları, Akıncılar klima servis şirketi, Akıncılar klima servisi fiyatları, Akıncılar özel klima servisi, Akıncılar klima bakımı, Akıncılar klima özel servisi, Akıncılar ikinci el klima alan yerler, Akıncılar klima bakım servisi, Akıncılar klima teknik bakımı, Akıncılar eski klima servisi, Akıncılar klima montaj, Akıncılar klima tamiri, Akıncılar klima sökümü, Akıncılar klima montaj servisi, Akıncılar uygun klima servisi, Akıncılar ikinci el klima alanlar.