Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Güngören ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Abdurrahman Nafiz Gürman klima arızası, Abdurrahman Nafiz Gürman özel klima servisi, Abdurrahman Nafiz Gürman klima servis ustaları, Abdurrahman Nafiz Gürman klima montaj servisi, Abdurrahman Nafiz Gürman klima bakımı, Abdurrahman Nafiz Gürman klima teknik bakımı, Abdurrahman Nafiz Gürman klima servisi fiyat listesi, Abdurrahman Nafiz Gürman klima montaj, Abdurrahman Nafiz Gürman klima servisi fiyatları, Abdurrahman Nafiz Gürman klima sökümü, Abdurrahman Nafiz Gürman ikinci el klima alanlar, Abdurrahman Nafiz Gürman klima özel servisi, Abdurrahman Nafiz Gürman ikinci el klima alan yerler, Abdurrahman Nafiz Gürman klima servis firmaları, Abdurrahman Nafiz Gürman eski klima servisi, Abdurrahman Nafiz Gürman klima servis şirketi, Abdurrahman Nafiz Gürman uygun klima servisi, Abdurrahman Nafiz Gürman klima tamiri, Abdurrahman Nafiz Gürman klima bakım servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Abdurrahman Nafiz Gürman ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Abdurrahman Nafiz Gürman klima tamir servisi, Abdurrahman Nafiz Gürman kurumsal klima servisi, Abdurrahman Nafiz Gürman klima servis şirketleri, Abdurrahman Nafiz Gürman klima demontaj, Abdurrahman Nafiz Gürman klima periyodik bakımı, Abdurrahman Nafiz Gürman klima teknik servisi, Abdurrahman Nafiz Gürman klima servisi ücret bedeli, Abdurrahman Nafiz Gürman klima montajı, Abdurrahman Nafiz Gürman klima ustası, Abdurrahman Nafiz Gürman klima servis firması, Abdurrahman Nafiz Gürman klima yedek parçası, Abdurrahman Nafiz Gürman ucuz klima servisi, Abdurrahman Nafiz Gürman ikinci el klima satmak istiyorum, Abdurrahman Nafiz Gürman klima servisi ücretleri, Abdurrahman Nafiz Gürman klima servis ustası, Abdurrahman Nafiz Gürman en iyi klima servisi, Abdurrahman Nafiz Gürman klima servisleri, Abdurrahman Nafiz Gürman klima parçası, Abdurrahman Nafiz Gürman klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Abdurrahman Nafiz Gürman kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman klimacı olarak Güngören ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.