Gaziosmanpaşa Yıldıztabya klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Gaziosmanpaşa ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Gaziosmanpaşa Yıldıztabya merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yıldıztabya klima tamiri, Yıldıztabya ikinci el klima alan yerler, Yıldıztabya klima sökümü, Yıldıztabya klima servisi fiyat listesi, Yıldıztabya klima montaj servisi, Yıldıztabya özel klima servisi, Yıldıztabya klima teknik bakımı, Yıldıztabya klima bakımı, Yıldıztabya klima arızası, Yıldıztabya klima servis firmaları, Yıldıztabya klima özel servisi, Yıldıztabya klima servis şirketi, Yıldıztabya klima servisi fiyatları, Yıldıztabya uygun klima servisi, Yıldıztabya klima montaj, Yıldıztabya eski klima servisi, Yıldıztabya klima bakım servisi, Yıldıztabya klima servis ustaları, Yıldıztabya ikinci el klima alanlar.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yıldıztabya ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yıldıztabya ikinci el klima satmak istiyorum, Yıldıztabya en iyi klima servisi, Yıldıztabya klima yedek parçası, Yıldıztabya klima ustası, Yıldıztabya klima servisi ücretleri, Yıldıztabya klima servisleri, Yıldıztabya klima servis şirketleri, Yıldıztabya klima parçası, Yıldıztabya klima servisi ücret bedeli, Yıldıztabya klima servis firması, Yıldıztabya klima montajı, Yıldıztabya kurumsal klima servisi, Yıldıztabya klima demontaj, Yıldıztabya klima tamir servisi, Yıldıztabya klima teknik servisi, Yıldıztabya klima servisi, Yıldıztabya ucuz klima servisi, Yıldıztabya klima periyodik bakımı, Yıldıztabya klima servis ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yıldıztabya kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Gaziosmanpaşa Yıldıztabya klimacı olarak Gaziosmanpaşa ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.