ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Gaziosmanpaşa Taşlıtarla

Taşlıtarla klima servis firması, Taşlıtarla klima montajı, Taşlıtarla klima servisi ücretleri, Taşlıtarla klima teknik servisi, Taşlıtarla klima ustası, Taşlıtarla klima servis ustası, Taşlıtarla klima servisi, Taşlıtarla kurumsal klima servisi, Taşlıtarla klima periyodik bakımı, Taşlıtarla klima parçası, Taşlıtarla klima demontaj, Taşlıtarla klima servisleri, Taşlıtarla en iyi klima servisi, Taşlıtarla klima tamir servisi, Taşlıtarla ikinci el klima satmak istiyorum, Taşlıtarla klima servis şirketleri, Taşlıtarla klima servisi ücret bedeli, Taşlıtarla klima yedek parçası, Taşlıtarla ucuz klima servisi.

Gaziosmanpaşa Taşlıtarla klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Gaziosmanpaşa ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Gaziosmanpaşa Taşlıtarla merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Taşlıtarla ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Taşlıtarla kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Gaziosmanpaşa Taşlıtarla klimacı olarak Gaziosmanpaşa ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Taşlıtarla eski klima servisi, Taşlıtarla klima servisi fiyat listesi, Taşlıtarla klima servis ustaları, Taşlıtarla klima tamiri, Taşlıtarla klima özel servisi, Taşlıtarla klima sökümü, Taşlıtarla klima teknik bakımı, Taşlıtarla özel klima servisi, Taşlıtarla klima montaj servisi, Taşlıtarla ikinci el klima alan yerler, Taşlıtarla klima bakımı, Taşlıtarla klima bakım servisi, Taşlıtarla ikinci el klima alanlar, Taşlıtarla klima servis firmaları, Taşlıtarla klima arızası, Taşlıtarla klima servisi fiyatları, Taşlıtarla klima montaj, Taşlıtarla uygun klima servisi, Taşlıtarla klima servis şirketi.