Gaziosmanpaşa Şemsipaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Gaziosmanpaşa ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Gaziosmanpaşa Şemsipaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Şemsipaşa klima servis firmaları, Şemsipaşa klima montaj, Şemsipaşa klima bakımı, Şemsipaşa klima montaj servisi, Şemsipaşa klima arızası, Şemsipaşa klima servisi fiyat listesi, Şemsipaşa klima servis ustaları, Şemsipaşa klima bakım servisi, Şemsipaşa klima tamiri, Şemsipaşa klima özel servisi, Şemsipaşa klima teknik bakımı, Şemsipaşa ikinci el klima alan yerler, Şemsipaşa klima sökümü, Şemsipaşa klima servisi fiyatları, Şemsipaşa eski klima servisi, Şemsipaşa özel klima servisi, Şemsipaşa ikinci el klima alanlar, Şemsipaşa uygun klima servisi, Şemsipaşa klima servis şirketi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Şemsipaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Şemsipaşa en iyi klima servisi, Şemsipaşa klima demontaj, Şemsipaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Şemsipaşa klima servis şirketleri, Şemsipaşa klima servis firması, Şemsipaşa klima parçası, Şemsipaşa klima tamir servisi, Şemsipaşa klima ustası, Şemsipaşa klima servis ustası, Şemsipaşa klima periyodik bakımı, Şemsipaşa klima servisleri, Şemsipaşa klima montajı, Şemsipaşa klima servisi, Şemsipaşa ucuz klima servisi, Şemsipaşa klima servisi ücretleri, Şemsipaşa klima teknik servisi, Şemsipaşa klima yedek parçası, Şemsipaşa klima servisi ücret bedeli, Şemsipaşa kurumsal klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Şemsipaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Gaziosmanpaşa Şemsipaşa klimacı olarak Gaziosmanpaşa ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.