Gaziosmanpaşa Karayolları klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Gaziosmanpaşa ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Gaziosmanpaşa Karayolları merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Karayolları klima bakım servisi, Karayolları klima servis ustaları, Karayolları özel klima servisi, Karayolları ikinci el klima alanlar, Karayolları klima sökümü, Karayolları ikinci el klima alan yerler, Karayolları uygun klima servisi, Karayolları klima arızası, Karayolları klima montaj servisi, Karayolları klima teknik bakımı, Karayolları klima servisi fiyat listesi, Karayolları klima servis firmaları, Karayolları eski klima servisi, Karayolları klima servisi fiyatları, Karayolları klima montaj, Karayolları klima tamiri, Karayolları klima servis şirketi, Karayolları klima özel servisi, Karayolları klima bakımı.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Karayolları ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Karayolları klima servisi ücretleri, Karayolları klima servis firması, Karayolları klima periyodik bakımı, Karayolları en iyi klima servisi, Karayolları klima teknik servisi, Karayolları ikinci el klima satmak istiyorum, Karayolları klima servis şirketleri, Karayolları klima servis ustası, Karayolları klima montajı, Karayolları klima parçası, Karayolları klima yedek parçası, Karayolları klima demontaj, Karayolları ucuz klima servisi, Karayolları kurumsal klima servisi, Karayolları klima servisi, Karayolları klima servisleri, Karayolları klima ustası, Karayolları klima tamir servisi, Karayolları klima servisi ücret bedeli.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Karayolları kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Gaziosmanpaşa Karayolları klimacı olarak Gaziosmanpaşa ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.