Gaziosmanpaşa Karadeniz klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Gaziosmanpaşa ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Gaziosmanpaşa Karadeniz merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Karadeniz klima bakımı, Karadeniz eski klima servisi, Karadeniz klima servis ustaları, Karadeniz klima montaj servisi, Karadeniz klima bakım servisi, Karadeniz klima servis şirketi, Karadeniz klima tamiri, Karadeniz ikinci el klima alanlar, Karadeniz klima servisi fiyatları, Karadeniz klima teknik bakımı, Karadeniz özel klima servisi, Karadeniz ikinci el klima alan yerler, Karadeniz klima sökümü, Karadeniz klima montaj, Karadeniz klima arızası, Karadeniz klima servisi fiyat listesi, Karadeniz klima özel servisi, Karadeniz uygun klima servisi, Karadeniz klima servis firmaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Karadeniz ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Karadeniz klima servisleri, Karadeniz klima servis şirketleri, Karadeniz klima servisi, Karadeniz klima servis ustası, Karadeniz klima tamir servisi, Karadeniz klima montajı, Karadeniz ikinci el klima satmak istiyorum, Karadeniz klima parçası, Karadeniz klima servisi ücretleri, Karadeniz ucuz klima servisi, Karadeniz klima servis firması, Karadeniz klima periyodik bakımı, Karadeniz klima servisi ücret bedeli, Karadeniz klima teknik servisi, Karadeniz klima demontaj, Karadeniz kurumsal klima servisi, Karadeniz klima yedek parçası, Karadeniz klima ustası, Karadeniz en iyi klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Karadeniz kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Gaziosmanpaşa Karadeniz klimacı olarak Gaziosmanpaşa ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.