Gaziosmanpaşa Beşyüzevler klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Gaziosmanpaşa ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Gaziosmanpaşa Beşyüzevler merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Beşyüzevler klima sökümü, Beşyüzevler klima montaj, Beşyüzevler eski klima servisi, Beşyüzevler klima servis şirketi, Beşyüzevler klima teknik bakımı, Beşyüzevler uygun klima servisi, Beşyüzevler klima servisi fiyatları, Beşyüzevler klima servis ustaları, Beşyüzevler klima arızası, Beşyüzevler özel klima servisi, Beşyüzevler klima özel servisi, Beşyüzevler klima bakım servisi, Beşyüzevler klima servisi fiyat listesi, Beşyüzevler klima tamiri, Beşyüzevler ikinci el klima alanlar, Beşyüzevler klima servis firmaları, Beşyüzevler ikinci el klima alan yerler, Beşyüzevler klima bakımı, Beşyüzevler klima montaj servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Beşyüzevler ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Beşyüzevler klima yedek parçası, Beşyüzevler ucuz klima servisi, Beşyüzevler klima servis firması, Beşyüzevler kurumsal klima servisi, Beşyüzevler klima servis ustası, Beşyüzevler klima servisleri, Beşyüzevler klima tamir servisi, Beşyüzevler klima servisi, Beşyüzevler klima teknik servisi, Beşyüzevler ikinci el klima satmak istiyorum, Beşyüzevler klima servisi ücretleri, Beşyüzevler klima montajı, Beşyüzevler klima periyodik bakımı, Beşyüzevler klima ustası, Beşyüzevler en iyi klima servisi, Beşyüzevler klima servisi ücret bedeli, Beşyüzevler klima servis şirketleri, Beşyüzevler klima parçası, Beşyüzevler klima demontaj.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Beşyüzevler kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Gaziosmanpaşa Beşyüzevler klimacı olarak Gaziosmanpaşa ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.