Fatih Yusufpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Yusufpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yusufpaşa özel klima servisi, Yusufpaşa klima servis ustaları, Yusufpaşa klima teknik bakımı, Yusufpaşa klima servis firmaları, Yusufpaşa klima sökümü, Yusufpaşa klima servis şirketi, Yusufpaşa klima servisi fiyatları, Yusufpaşa ikinci el klima alan yerler, Yusufpaşa klima montaj servisi, Yusufpaşa klima montaj, Yusufpaşa klima bakım servisi, Yusufpaşa klima bakımı, Yusufpaşa klima özel servisi, Yusufpaşa eski klima servisi, Yusufpaşa klima servisi fiyat listesi, Yusufpaşa uygun klima servisi, Yusufpaşa klima tamiri, Yusufpaşa ikinci el klima alanlar, Yusufpaşa klima arızası.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yusufpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yusufpaşa klima parçası, Yusufpaşa klima teknik servisi, Yusufpaşa klima servisi, Yusufpaşa klima periyodik bakımı, Yusufpaşa kurumsal klima servisi, Yusufpaşa klima servis şirketleri, Yusufpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Yusufpaşa en iyi klima servisi, Yusufpaşa klima servisi ücret bedeli, Yusufpaşa ucuz klima servisi, Yusufpaşa klima yedek parçası, Yusufpaşa klima montajı, Yusufpaşa klima demontaj, Yusufpaşa klima servis firması, Yusufpaşa klima servis ustası, Yusufpaşa klima servisi ücretleri, Yusufpaşa klima ustası, Yusufpaşa klima tamir servisi, Yusufpaşa klima servisleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yusufpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Yusufpaşa klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.