Fatih Yavuzsinan klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Yavuzsinan merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yavuzsinan klima arızası, Yavuzsinan klima servis şirketi, Yavuzsinan klima servis firmaları, Yavuzsinan klima özel servisi, Yavuzsinan klima tamiri, Yavuzsinan uygun klima servisi, Yavuzsinan klima servisi fiyat listesi, Yavuzsinan ikinci el klima alanlar, Yavuzsinan özel klima servisi, Yavuzsinan eski klima servisi, Yavuzsinan klima servisi fiyatları, Yavuzsinan klima bakımı, Yavuzsinan klima montaj, Yavuzsinan klima servis ustaları, Yavuzsinan klima teknik bakımı, Yavuzsinan ikinci el klima alan yerler, Yavuzsinan klima bakım servisi, Yavuzsinan klima sökümü, Yavuzsinan klima montaj servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yavuzsinan ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yavuzsinan klima servisi ücret bedeli, Yavuzsinan klima parçası, Yavuzsinan klima teknik servisi, Yavuzsinan en iyi klima servisi, Yavuzsinan klima ustası, Yavuzsinan klima tamir servisi, Yavuzsinan klima servis şirketleri, Yavuzsinan klima montajı, Yavuzsinan klima servisi ücretleri, Yavuzsinan ucuz klima servisi, Yavuzsinan klima periyodik bakımı, Yavuzsinan klima servis ustası, Yavuzsinan klima demontaj, Yavuzsinan kurumsal klima servisi, Yavuzsinan klima servisi, Yavuzsinan ikinci el klima satmak istiyorum, Yavuzsinan klima servisleri, Yavuzsinan klima yedek parçası, Yavuzsinan klima servis firması.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yavuzsinan kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Yavuzsinan klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.