Yavuzsinan klima demontaj, Yavuzsinan klima servisi ücretleri, Yavuzsinan klima teknik servisi, Yavuzsinan klima yedek parçası, Yavuzsinan klima parçası, Yavuzsinan klima montajı, Yavuzsinan klima ustası, Yavuzsinan klima servisi, Yavuzsinan klima periyodik bakımı, Yavuzsinan kurumsal klima servisi, Yavuzsinan klima servisi ücret bedeli, Yavuzsinan klima servisleri, Yavuzsinan klima tamir servisi, Yavuzsinan ikinci el klima satmak istiyorum, Yavuzsinan en iyi klima servisi, Yavuzsinan klima servis şirketleri, Yavuzsinan klima servis ustası, Yavuzsinan klima servis firması, Yavuzsinan ucuz klima servisi.

Fatih Yavuzsinan klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Yavuzsinan merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yavuzsinan ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yavuzsinan kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Yavuzsinan klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yavuzsinan klima sökümü, Yavuzsinan ikinci el klima alanlar, Yavuzsinan klima servisi fiyatları, Yavuzsinan özel klima servisi, Yavuzsinan klima servis ustaları, Yavuzsinan klima servis şirketi, Yavuzsinan klima teknik bakımı, Yavuzsinan ikinci el klima alan yerler, Yavuzsinan klima servisi fiyat listesi, Yavuzsinan klima montaj, Yavuzsinan klima tamiri, Yavuzsinan klima özel servisi, Yavuzsinan eski klima servisi, Yavuzsinan uygun klima servisi, Yavuzsinan klima servis firmaları, Yavuzsinan klima arızası, Yavuzsinan klima bakım servisi, Yavuzsinan klima montaj servisi, Yavuzsinan klima bakımı.