Fatih Yavuz Sultan Selim klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Yavuz Sultan Selim merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yavuz Sultan Selim ikinci el klima alanlar, Yavuz Sultan Selim klima bakım servisi, Yavuz Sultan Selim klima servis firmaları, Yavuz Sultan Selim klima servis ustaları, Yavuz Sultan Selim uygun klima servisi, Yavuz Sultan Selim klima tamiri, Yavuz Sultan Selim klima teknik bakımı, Yavuz Sultan Selim klima arızası, Yavuz Sultan Selim özel klima servisi, Yavuz Sultan Selim klima özel servisi, Yavuz Sultan Selim klima montaj, Yavuz Sultan Selim eski klima servisi, Yavuz Sultan Selim klima servisi fiyatları, Yavuz Sultan Selim klima servis şirketi, Yavuz Sultan Selim klima montaj servisi, Yavuz Sultan Selim klima bakımı, Yavuz Sultan Selim ikinci el klima alan yerler, Yavuz Sultan Selim klima sökümü, Yavuz Sultan Selim klima servisi fiyat listesi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yavuz Sultan Selim ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yavuz Sultan Selim ucuz klima servisi, Yavuz Sultan Selim klima servis şirketleri, Yavuz Sultan Selim klima servis ustası, Yavuz Sultan Selim klima yedek parçası, Yavuz Sultan Selim klima teknik servisi, Yavuz Sultan Selim klima servis firması, Yavuz Sultan Selim klima servisi, Yavuz Sultan Selim klima servisi ücret bedeli, Yavuz Sultan Selim en iyi klima servisi, Yavuz Sultan Selim klima parçası, Yavuz Sultan Selim klima montajı, Yavuz Sultan Selim klima periyodik bakımı, Yavuz Sultan Selim ikinci el klima satmak istiyorum, Yavuz Sultan Selim klima ustası, Yavuz Sultan Selim klima demontaj, Yavuz Sultan Selim klima tamir servisi, Yavuz Sultan Selim klima servisleri, Yavuz Sultan Selim kurumsal klima servisi, Yavuz Sultan Selim klima servisi ücretleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yavuz Sultan Selim kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Yavuz Sultan Selim klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.