Fatih Sümbülefendi klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Sümbülefendi merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Sümbülefendi klima montaj servisi, Sümbülefendi özel klima servisi, Sümbülefendi uygun klima servisi, Sümbülefendi ikinci el klima alan yerler, Sümbülefendi klima servisi fiyatları, Sümbülefendi klima servisi fiyat listesi, Sümbülefendi eski klima servisi, Sümbülefendi klima montaj, Sümbülefendi ikinci el klima alanlar, Sümbülefendi klima servis firmaları, Sümbülefendi klima teknik bakımı, Sümbülefendi klima özel servisi, Sümbülefendi klima arızası, Sümbülefendi klima servis ustaları, Sümbülefendi klima bakım servisi, Sümbülefendi klima servis şirketi, Sümbülefendi klima bakımı, Sümbülefendi klima tamiri, Sümbülefendi klima sökümü.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Sümbülefendi ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Sümbülefendi klima montajı, Sümbülefendi klima tamir servisi, Sümbülefendi klima ustası, Sümbülefendi klima servisi ücret bedeli, Sümbülefendi klima servisi ücretleri, Sümbülefendi ucuz klima servisi, Sümbülefendi klima servisi, Sümbülefendi ikinci el klima satmak istiyorum, Sümbülefendi klima yedek parçası, Sümbülefendi klima servisleri, Sümbülefendi klima parçası, Sümbülefendi kurumsal klima servisi, Sümbülefendi en iyi klima servisi, Sümbülefendi klima servis firması, Sümbülefendi klima servis şirketleri, Sümbülefendi klima demontaj, Sümbülefendi klima periyodik bakımı, Sümbülefendi klima teknik servisi, Sümbülefendi klima servis ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Sümbülefendi kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Sümbülefendi klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.