Süleymaniye klima servis firması, Süleymaniye ucuz klima servisi, Süleymaniye klima periyodik bakımı, Süleymaniye klima demontaj, Süleymaniye klima servisi ücret bedeli, Süleymaniye klima tamir servisi, Süleymaniye klima yedek parçası, Süleymaniye klima montajı, Süleymaniye en iyi klima servisi, Süleymaniye klima servis şirketleri, Süleymaniye klima ustası, Süleymaniye klima teknik servisi, Süleymaniye klima servisi ücretleri, Süleymaniye klima servisleri, Süleymaniye kurumsal klima servisi, Süleymaniye klima servis ustası, Süleymaniye ikinci el klima satmak istiyorum, Süleymaniye klima servisi, Süleymaniye klima parçası.

Fatih Süleymaniye klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Süleymaniye merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Süleymaniye ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Süleymaniye kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Süleymaniye klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Süleymaniye klima montaj, Süleymaniye uygun klima servisi, Süleymaniye klima arızası, Süleymaniye klima özel servisi, Süleymaniye klima teknik bakımı, Süleymaniye klima montaj servisi, Süleymaniye özel klima servisi, Süleymaniye klima servisi fiyatları, Süleymaniye klima tamiri, Süleymaniye klima sökümü, Süleymaniye klima bakımı, Süleymaniye klima servis firmaları, Süleymaniye klima servis şirketi, Süleymaniye eski klima servisi, Süleymaniye klima bakım servisi, Süleymaniye klima servis ustaları, Süleymaniye ikinci el klima alanlar, Süleymaniye klima servisi fiyat listesi, Süleymaniye ikinci el klima alan yerler.