Fatih Şehzadebaşı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Şehzadebaşı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Şehzadebaşı ikinci el klima alan yerler, Şehzadebaşı klima servis ustaları, Şehzadebaşı klima servisi fiyatları, Şehzadebaşı klima bakımı, Şehzadebaşı klima arızası, Şehzadebaşı klima montaj, Şehzadebaşı klima teknik bakımı, Şehzadebaşı klima servisi fiyat listesi, Şehzadebaşı uygun klima servisi, Şehzadebaşı klima montaj servisi, Şehzadebaşı ikinci el klima alanlar, Şehzadebaşı klima tamiri, Şehzadebaşı klima bakım servisi, Şehzadebaşı klima servis şirketi, Şehzadebaşı eski klima servisi, Şehzadebaşı klima sökümü, Şehzadebaşı özel klima servisi, Şehzadebaşı klima özel servisi, Şehzadebaşı klima servis firmaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Şehzadebaşı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Şehzadebaşı klima servisi ücret bedeli, Şehzadebaşı klima servis firması, Şehzadebaşı ucuz klima servisi, Şehzadebaşı kurumsal klima servisi, Şehzadebaşı klima demontaj, Şehzadebaşı ikinci el klima satmak istiyorum, Şehzadebaşı klima servis ustası, Şehzadebaşı klima servisleri, Şehzadebaşı klima servisi, Şehzadebaşı klima montajı, Şehzadebaşı en iyi klima servisi, Şehzadebaşı klima parçası, Şehzadebaşı klima tamir servisi, Şehzadebaşı klima yedek parçası, Şehzadebaşı klima servis şirketleri, Şehzadebaşı klima ustası, Şehzadebaşı klima teknik servisi, Şehzadebaşı klima periyodik bakımı, Şehzadebaşı klima servisi ücretleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Şehzadebaşı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Şehzadebaşı klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.