Sarıdemir klima servis ustası, Sarıdemir klima demontaj, Sarıdemir klima servis şirketleri, Sarıdemir klima teknik servisi, Sarıdemir klima servisleri, Sarıdemir ikinci el klima satmak istiyorum, Sarıdemir klima periyodik bakımı, Sarıdemir klima servisi ücretleri, Sarıdemir en iyi klima servisi, Sarıdemir kurumsal klima servisi, Sarıdemir klima parçası, Sarıdemir klima yedek parçası, Sarıdemir klima servis firması, Sarıdemir klima servisi, Sarıdemir klima tamir servisi, Sarıdemir ucuz klima servisi, Sarıdemir klima servisi ücret bedeli, Sarıdemir klima ustası, Sarıdemir klima montajı.

Fatih Sarıdemir klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Sarıdemir merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Sarıdemir ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Sarıdemir kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Sarıdemir klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Sarıdemir uygun klima servisi, Sarıdemir klima servis şirketi, Sarıdemir klima bakımı, Sarıdemir klima sökümü, Sarıdemir klima montaj, Sarıdemir klima servisi fiyat listesi, Sarıdemir klima servis firmaları, Sarıdemir klima montaj servisi, Sarıdemir eski klima servisi, Sarıdemir klima özel servisi, Sarıdemir klima bakım servisi, Sarıdemir ikinci el klima alan yerler, Sarıdemir klima teknik bakımı, Sarıdemir ikinci el klima alanlar, Sarıdemir klima servisi fiyatları, Sarıdemir klima servis ustaları, Sarıdemir klima tamiri, Sarıdemir özel klima servisi, Sarıdemir klima arızası.