ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Fatih Saraçhane

Saraçhane klima teknik servisi, Saraçhane klima servis ustası, Saraçhane en iyi klima servisi, Saraçhane klima servisi ücretleri, Saraçhane klima yedek parçası, Saraçhane klima servis firması, Saraçhane klima servis şirketleri, Saraçhane kurumsal klima servisi, Saraçhane klima tamir servisi, Saraçhane klima servisi ücret bedeli, Saraçhane ikinci el klima satmak istiyorum, Saraçhane klima servisleri, Saraçhane klima demontaj, Saraçhane ucuz klima servisi, Saraçhane klima parçası, Saraçhane klima montajı, Saraçhane klima servisi, Saraçhane klima ustası, Saraçhane klima periyodik bakımı.

Fatih Saraçhane klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Saraçhane merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Saraçhane ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Saraçhane kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Saraçhane klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Saraçhane klima servisi fiyat listesi, Saraçhane klima arızası, Saraçhane ikinci el klima alanlar, Saraçhane klima bakımı, Saraçhane klima sökümü, Saraçhane ikinci el klima alan yerler, Saraçhane klima özel servisi, Saraçhane klima tamiri, Saraçhane klima bakım servisi, Saraçhane özel klima servisi, Saraçhane klima montaj, Saraçhane eski klima servisi, Saraçhane uygun klima servisi, Saraçhane klima servisi fiyatları, Saraçhane klima servis şirketi, Saraçhane klima teknik bakımı, Saraçhane klima servis ustaları, Saraçhane klima servis firmaları, Saraçhane klima montaj servisi.