Rüstempaşa klima servisleri, Rüstempaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Rüstempaşa klima montajı, Rüstempaşa klima parçası, Rüstempaşa klima yedek parçası, Rüstempaşa klima ustası, Rüstempaşa klima demontaj, Rüstempaşa klima servisi, Rüstempaşa ucuz klima servisi, Rüstempaşa klima periyodik bakımı, Rüstempaşa klima servis şirketleri, Rüstempaşa klima servis ustası, Rüstempaşa en iyi klima servisi, Rüstempaşa klima servisi ücret bedeli, Rüstempaşa klima tamir servisi, Rüstempaşa klima servisi ücretleri, Rüstempaşa kurumsal klima servisi, Rüstempaşa klima servis firması, Rüstempaşa klima teknik servisi.

Fatih Rüstempaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Rüstempaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Rüstempaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Rüstempaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Rüstempaşa klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Rüstempaşa klima sökümü, Rüstempaşa klima servisi fiyatları, Rüstempaşa klima servis firmaları, Rüstempaşa klima montaj servisi, Rüstempaşa klima servisi fiyat listesi, Rüstempaşa klima servis şirketi, Rüstempaşa klima tamiri, Rüstempaşa klima teknik bakımı, Rüstempaşa ikinci el klima alanlar, Rüstempaşa klima bakımı, Rüstempaşa ikinci el klima alan yerler, Rüstempaşa klima özel servisi, Rüstempaşa klima arızası, Rüstempaşa klima bakım servisi, Rüstempaşa eski klima servisi, Rüstempaşa klima montaj, Rüstempaşa özel klima servisi, Rüstempaşa uygun klima servisi, Rüstempaşa klima servis ustaları.