Fatih Rüstempaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Rüstempaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Rüstempaşa klima montaj, Rüstempaşa klima servis ustaları, Rüstempaşa klima servisi fiyatları, Rüstempaşa ikinci el klima alanlar, Rüstempaşa klima özel servisi, Rüstempaşa klima teknik bakımı, Rüstempaşa klima montaj servisi, Rüstempaşa klima servis firmaları, Rüstempaşa klima bakım servisi, Rüstempaşa klima bakımı, Rüstempaşa klima sökümü, Rüstempaşa klima servisi fiyat listesi, Rüstempaşa klima arızası, Rüstempaşa uygun klima servisi, Rüstempaşa klima servis şirketi, Rüstempaşa ikinci el klima alan yerler, Rüstempaşa özel klima servisi, Rüstempaşa eski klima servisi, Rüstempaşa klima tamiri.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Rüstempaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Rüstempaşa klima parçası, Rüstempaşa kurumsal klima servisi, Rüstempaşa klima servis ustası, Rüstempaşa klima servis firması, Rüstempaşa klima tamir servisi, Rüstempaşa klima servisleri, Rüstempaşa klima teknik servisi, Rüstempaşa klima yedek parçası, Rüstempaşa klima ustası, Rüstempaşa klima periyodik bakımı, Rüstempaşa klima servis şirketleri, Rüstempaşa klima servisi, Rüstempaşa ucuz klima servisi, Rüstempaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Rüstempaşa en iyi klima servisi, Rüstempaşa klima demontaj, Rüstempaşa klima montajı, Rüstempaşa klima servisi ücret bedeli, Rüstempaşa klima servisi ücretleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Rüstempaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Rüstempaşa klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.