Fatih Nuruosmaniye klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Nuruosmaniye merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Nuruosmaniye klima servis ustaları, Nuruosmaniye klima montaj, Nuruosmaniye klima tamiri, Nuruosmaniye klima sökümü, Nuruosmaniye klima servis şirketi, Nuruosmaniye klima montaj servisi, Nuruosmaniye klima servisi fiyatları, Nuruosmaniye eski klima servisi, Nuruosmaniye klima bakımı, Nuruosmaniye klima servis firmaları, Nuruosmaniye klima özel servisi, Nuruosmaniye klima arızası, Nuruosmaniye uygun klima servisi, Nuruosmaniye klima bakım servisi, Nuruosmaniye özel klima servisi, Nuruosmaniye klima servisi fiyat listesi, Nuruosmaniye klima teknik bakımı, Nuruosmaniye ikinci el klima alanlar, Nuruosmaniye ikinci el klima alan yerler.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Nuruosmaniye ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Nuruosmaniye klima servisi, Nuruosmaniye klima ustası, Nuruosmaniye klima tamir servisi, Nuruosmaniye klima servis ustası, Nuruosmaniye klima servis firması, Nuruosmaniye klima servisi ücret bedeli, Nuruosmaniye klima servis şirketleri, Nuruosmaniye en iyi klima servisi, Nuruosmaniye klima servisleri, Nuruosmaniye kurumsal klima servisi, Nuruosmaniye klima montajı, Nuruosmaniye klima periyodik bakımı, Nuruosmaniye klima servisi ücretleri, Nuruosmaniye klima parçası, Nuruosmaniye ikinci el klima satmak istiyorum, Nuruosmaniye ucuz klima servisi, Nuruosmaniye klima yedek parçası, Nuruosmaniye klima demontaj, Nuruosmaniye klima teknik servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Nuruosmaniye kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Nuruosmaniye klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.