Mollahüsrev klima tamir servisi, Mollahüsrev klima teknik servisi, Mollahüsrev klima ustası, Mollahüsrev klima periyodik bakımı, Mollahüsrev klima demontaj, Mollahüsrev klima yedek parçası, Mollahüsrev klima servisleri, Mollahüsrev kurumsal klima servisi, Mollahüsrev klima servisi, Mollahüsrev ikinci el klima satmak istiyorum, Mollahüsrev klima servis ustası, Mollahüsrev klima servisi ücretleri, Mollahüsrev klima parçası, Mollahüsrev en iyi klima servisi, Mollahüsrev ucuz klima servisi, Mollahüsrev klima servisi ücret bedeli, Mollahüsrev klima servis şirketleri, Mollahüsrev klima montajı, Mollahüsrev klima servis firması.

Fatih Mollahüsrev klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Mollahüsrev merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mollahüsrev ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mollahüsrev kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Mollahüsrev klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Mollahüsrev klima sökümü, Mollahüsrev klima servisi fiyatları, Mollahüsrev klima montaj, Mollahüsrev klima servis firmaları, Mollahüsrev klima özel servisi, Mollahüsrev klima montaj servisi, Mollahüsrev klima servisi fiyat listesi, Mollahüsrev eski klima servisi, Mollahüsrev klima bakım servisi, Mollahüsrev klima bakımı, Mollahüsrev ikinci el klima alanlar, Mollahüsrev ikinci el klima alan yerler, Mollahüsrev klima servis ustaları, Mollahüsrev klima servis şirketi, Mollahüsrev uygun klima servisi, Mollahüsrev özel klima servisi, Mollahüsrev klima teknik bakımı, Mollahüsrev klima arızası, Mollahüsrev klima tamiri.