Mollagürani en iyi klima servisi, Mollagürani klima servis firması, Mollagürani klima demontaj, Mollagürani klima servis ustası, Mollagürani ucuz klima servisi, Mollagürani klima periyodik bakımı, Mollagürani klima parçası, Mollagürani klima servis şirketleri, Mollagürani klima tamir servisi, Mollagürani klima teknik servisi, Mollagürani klima servisi, Mollagürani klima servisi ücret bedeli, Mollagürani klima servisleri, Mollagürani klima ustası, Mollagürani klima servisi ücretleri, Mollagürani ikinci el klima satmak istiyorum, Mollagürani klima yedek parçası, Mollagürani kurumsal klima servisi, Mollagürani klima montajı.

Fatih Mollagürani klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Mollagürani merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mollagürani ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mollagürani kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Mollagürani klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Mollagürani özel klima servisi, Mollagürani klima bakım servisi, Mollagürani klima tamiri, Mollagürani klima montaj, Mollagürani klima teknik bakımı, Mollagürani klima bakımı, Mollagürani ikinci el klima alan yerler, Mollagürani klima montaj servisi, Mollagürani klima sökümü, Mollagürani ikinci el klima alanlar, Mollagürani klima özel servisi, Mollagürani klima servisi fiyatları, Mollagürani uygun klima servisi, Mollagürani klima arızası, Mollagürani klima servis şirketi, Mollagürani klima servis ustaları, Mollagürani klima servisi fiyat listesi, Mollagürani eski klima servisi, Mollagürani klima servis firmaları.