ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Fatih Mollafenari

Mollafenari klima periyodik bakımı, Mollafenari klima ustası, Mollafenari klima teknik servisi, Mollafenari klima servisleri, Mollafenari en iyi klima servisi, Mollafenari klima servisi ücretleri, Mollafenari klima servisi, Mollafenari klima servis ustası, Mollafenari klima servisi ücret bedeli, Mollafenari kurumsal klima servisi, Mollafenari klima montajı, Mollafenari klima parçası, Mollafenari klima servis firması, Mollafenari klima demontaj, Mollafenari ikinci el klima satmak istiyorum, Mollafenari klima servis şirketleri, Mollafenari klima yedek parçası, Mollafenari ucuz klima servisi, Mollafenari klima tamir servisi.

Fatih Mollafenari klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Mollafenari merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mollafenari ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mollafenari kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Mollafenari klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Mollafenari klima arızası, Mollafenari klima teknik bakımı, Mollafenari klima montaj, Mollafenari klima servis firmaları, Mollafenari klima servis ustaları, Mollafenari ikinci el klima alanlar, Mollafenari klima özel servisi, Mollafenari klima sökümü, Mollafenari klima bakım servisi, Mollafenari klima servis şirketi, Mollafenari eski klima servisi, Mollafenari ikinci el klima alan yerler, Mollafenari klima montaj servisi, Mollafenari klima servisi fiyat listesi, Mollafenari klima tamiri, Mollafenari klima bakımı, Mollafenari özel klima servisi, Mollafenari uygun klima servisi, Mollafenari klima servisi fiyatları.