Fatih Mimar Kemalettin klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Mimar Kemalettin merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Mimar Kemalettin ikinci el klima alan yerler, Mimar Kemalettin klima sökümü, Mimar Kemalettin klima servis firmaları, Mimar Kemalettin klima montaj, Mimar Kemalettin klima tamiri, Mimar Kemalettin özel klima servisi, Mimar Kemalettin klima servis şirketi, Mimar Kemalettin uygun klima servisi, Mimar Kemalettin klima servisi fiyatları, Mimar Kemalettin ikinci el klima alanlar, Mimar Kemalettin klima teknik bakımı, Mimar Kemalettin klima bakımı, Mimar Kemalettin klima servis ustaları, Mimar Kemalettin klima özel servisi, Mimar Kemalettin klima servisi fiyat listesi, Mimar Kemalettin klima arızası, Mimar Kemalettin klima montaj servisi, Mimar Kemalettin klima bakım servisi, Mimar Kemalettin eski klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mimar Kemalettin ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Mimar Kemalettin klima periyodik bakımı, Mimar Kemalettin ucuz klima servisi, Mimar Kemalettin klima servis şirketleri, Mimar Kemalettin klima servisi ücretleri, Mimar Kemalettin kurumsal klima servisi, Mimar Kemalettin klima servisleri, Mimar Kemalettin klima teknik servisi, Mimar Kemalettin klima tamir servisi, Mimar Kemalettin klima demontaj, Mimar Kemalettin en iyi klima servisi, Mimar Kemalettin klima servisi, Mimar Kemalettin klima servisi ücret bedeli, Mimar Kemalettin klima yedek parçası, Mimar Kemalettin klima parçası, Mimar Kemalettin ikinci el klima satmak istiyorum, Mimar Kemalettin klima ustası, Mimar Kemalettin klima servis ustası, Mimar Kemalettin klima montajı, Mimar Kemalettin klima servis firması.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mimar Kemalettin kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Mimar Kemalettin klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.