Fatih Mimar Hayrettin klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Mimar Hayrettin merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Mimar Hayrettin klima sökümü, Mimar Hayrettin klima servis şirketi, Mimar Hayrettin ikinci el klima alan yerler, Mimar Hayrettin klima tamiri, Mimar Hayrettin klima servis firmaları, Mimar Hayrettin klima teknik bakımı, Mimar Hayrettin klima bakımı, Mimar Hayrettin klima özel servisi, Mimar Hayrettin eski klima servisi, Mimar Hayrettin klima montaj, Mimar Hayrettin klima montaj servisi, Mimar Hayrettin klima servisi fiyatları, Mimar Hayrettin klima servis ustaları, Mimar Hayrettin klima bakım servisi, Mimar Hayrettin klima servisi fiyat listesi, Mimar Hayrettin klima arızası, Mimar Hayrettin ikinci el klima alanlar, Mimar Hayrettin özel klima servisi, Mimar Hayrettin uygun klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mimar Hayrettin ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Mimar Hayrettin klima parçası, Mimar Hayrettin ucuz klima servisi, Mimar Hayrettin klima teknik servisi, Mimar Hayrettin klima servis şirketleri, Mimar Hayrettin kurumsal klima servisi, Mimar Hayrettin klima servisi ücret bedeli, Mimar Hayrettin klima servisleri, Mimar Hayrettin klima servis ustası, Mimar Hayrettin klima servis firması, Mimar Hayrettin klima yedek parçası, Mimar Hayrettin klima servisi ücretleri, Mimar Hayrettin klima demontaj, Mimar Hayrettin klima servisi, Mimar Hayrettin klima ustası, Mimar Hayrettin ikinci el klima satmak istiyorum, Mimar Hayrettin klima periyodik bakımı, Mimar Hayrettin klima montajı, Mimar Hayrettin en iyi klima servisi, Mimar Hayrettin klima tamir servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mimar Hayrettin kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Mimar Hayrettin klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.