Fatih Mevlanakapı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Mevlanakapı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Mevlanakapı klima servisi fiyatları, Mevlanakapı klima arızası, Mevlanakapı klima servis ustaları, Mevlanakapı klima teknik bakımı, Mevlanakapı klima bakımı, Mevlanakapı klima bakım servisi, Mevlanakapı klima servisi fiyat listesi, Mevlanakapı uygun klima servisi, Mevlanakapı ikinci el klima alan yerler, Mevlanakapı eski klima servisi, Mevlanakapı klima sökümü, Mevlanakapı klima servis firmaları, Mevlanakapı özel klima servisi, Mevlanakapı klima tamiri, Mevlanakapı ikinci el klima alanlar, Mevlanakapı klima montaj servisi, Mevlanakapı klima servis şirketi, Mevlanakapı klima özel servisi, Mevlanakapı klima montaj.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mevlanakapı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Mevlanakapı klima servisi, Mevlanakapı klima servisleri, Mevlanakapı ikinci el klima satmak istiyorum, Mevlanakapı klima servisi ücret bedeli, Mevlanakapı klima parçası, Mevlanakapı klima servis ustası, Mevlanakapı klima servisi ücretleri, Mevlanakapı klima ustası, Mevlanakapı klima servis şirketleri, Mevlanakapı klima servis firması, Mevlanakapı en iyi klima servisi, Mevlanakapı klima teknik servisi, Mevlanakapı klima demontaj, Mevlanakapı ucuz klima servisi, Mevlanakapı klima montajı, Mevlanakapı klima yedek parçası, Mevlanakapı klima tamir servisi, Mevlanakapı kurumsal klima servisi, Mevlanakapı klima periyodik bakımı.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mevlanakapı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Mevlanakapı klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.