Fatih Mahmutpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Mahmutpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Mahmutpaşa ikinci el klima alan yerler, Mahmutpaşa klima servis ustaları, Mahmutpaşa klima servis firmaları, Mahmutpaşa klima servisi fiyat listesi, Mahmutpaşa klima bakım servisi, Mahmutpaşa klima servisi fiyatları, Mahmutpaşa uygun klima servisi, Mahmutpaşa ikinci el klima alanlar, Mahmutpaşa klima bakımı, Mahmutpaşa klima arızası, Mahmutpaşa klima teknik bakımı, Mahmutpaşa klima sökümü, Mahmutpaşa klima montaj servisi, Mahmutpaşa klima montaj, Mahmutpaşa özel klima servisi, Mahmutpaşa eski klima servisi, Mahmutpaşa klima tamiri, Mahmutpaşa klima özel servisi, Mahmutpaşa klima servis şirketi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mahmutpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Mahmutpaşa klima servisi ücretleri, Mahmutpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Mahmutpaşa klima yedek parçası, Mahmutpaşa klima ustası, Mahmutpaşa klima servis ustası, Mahmutpaşa klima tamir servisi, Mahmutpaşa klima teknik servisi, Mahmutpaşa ucuz klima servisi, Mahmutpaşa en iyi klima servisi, Mahmutpaşa klima parçası, Mahmutpaşa klima montajı, Mahmutpaşa kurumsal klima servisi, Mahmutpaşa klima servis şirketleri, Mahmutpaşa klima servisi, Mahmutpaşa klima servisleri, Mahmutpaşa klima demontaj, Mahmutpaşa klima periyodik bakımı, Mahmutpaşa klima servisi ücret bedeli, Mahmutpaşa klima servis firması.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mahmutpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Mahmutpaşa klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.