ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Fatih Küçüklanga

Küçüklanga klima servis ustası, Küçüklanga klima parçası, Küçüklanga klima servis firması, Küçüklanga kurumsal klima servisi, Küçüklanga klima periyodik bakımı, Küçüklanga en iyi klima servisi, Küçüklanga ucuz klima servisi, Küçüklanga klima montajı, Küçüklanga ikinci el klima satmak istiyorum, Küçüklanga klima servis şirketleri, Küçüklanga klima servisleri, Küçüklanga klima ustası, Küçüklanga klima servisi ücret bedeli, Küçüklanga klima servisi, Küçüklanga klima teknik servisi, Küçüklanga klima servisi ücretleri, Küçüklanga klima tamir servisi, Küçüklanga klima demontaj, Küçüklanga klima yedek parçası.

Fatih Küçüklanga klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Küçüklanga merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Küçüklanga ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Küçüklanga kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Küçüklanga klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Küçüklanga klima servis firmaları, Küçüklanga klima servisi fiyat listesi, Küçüklanga ikinci el klima alanlar, Küçüklanga uygun klima servisi, Küçüklanga özel klima servisi, Küçüklanga klima montaj servisi, Küçüklanga ikinci el klima alan yerler, Küçüklanga klima bakım servisi, Küçüklanga klima servisi fiyatları, Küçüklanga klima teknik bakımı, Küçüklanga klima servis şirketi, Küçüklanga klima tamiri, Küçüklanga klima sökümü, Küçüklanga klima montaj, Küçüklanga eski klima servisi, Küçüklanga klima bakımı, Küçüklanga klima özel servisi, Küçüklanga klima arızası, Küçüklanga klima servis ustaları.