Küçükayasofya ikinci el klima satmak istiyorum, Küçükayasofya klima servisi ücretleri, Küçükayasofya klima servisi, Küçükayasofya klima servisi ücret bedeli, Küçükayasofya kurumsal klima servisi, Küçükayasofya klima servis firması, Küçükayasofya klima tamir servisi, Küçükayasofya en iyi klima servisi, Küçükayasofya klima ustası, Küçükayasofya klima periyodik bakımı, Küçükayasofya klima montajı, Küçükayasofya klima servis ustası, Küçükayasofya klima yedek parçası, Küçükayasofya klima servis şirketleri, Küçükayasofya klima parçası, Küçükayasofya klima demontaj, Küçükayasofya klima teknik servisi, Küçükayasofya klima servisleri, Küçükayasofya ucuz klima servisi.

Fatih Küçükayasofya klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Küçükayasofya merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Küçükayasofya ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Küçükayasofya kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Küçükayasofya klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Küçükayasofya klima servisi fiyat listesi, Küçükayasofya klima sökümü, Küçükayasofya eski klima servisi, Küçükayasofya klima bakım servisi, Küçükayasofya klima teknik bakımı, Küçükayasofya klima montaj servisi, Küçükayasofya klima servis ustaları, Küçükayasofya ikinci el klima alan yerler, Küçükayasofya özel klima servisi, Küçükayasofya klima arızası, Küçükayasofya klima servis firmaları, Küçükayasofya ikinci el klima alanlar, Küçükayasofya klima tamiri, Küçükayasofya klima servisi fiyatları, Küçükayasofya klima özel servisi, Küçükayasofya klima bakımı, Küçükayasofya klima montaj, Küçükayasofya klima servis şirketi, Küçükayasofya uygun klima servisi.