Kocamustafapaşa klima teknik servisi, Kocamustafapaşa klima montajı, Kocamustafapaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Kocamustafapaşa klima ustası, Kocamustafapaşa klima servisi ücretleri, Kocamustafapaşa klima servisleri, Kocamustafapaşa ucuz klima servisi, Kocamustafapaşa klima servis ustası, Kocamustafapaşa klima servis şirketleri, Kocamustafapaşa en iyi klima servisi, Kocamustafapaşa klima servisi, Kocamustafapaşa klima servis firması, Kocamustafapaşa klima tamir servisi, Kocamustafapaşa klima yedek parçası, Kocamustafapaşa klima periyodik bakımı, Kocamustafapaşa klima parçası, Kocamustafapaşa klima servisi ücret bedeli, Kocamustafapaşa kurumsal klima servisi, Kocamustafapaşa klima demontaj.

Fatih Kocamustafapaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Kocamustafapaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kocamustafapaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kocamustafapaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Kocamustafapaşa klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kocamustafapaşa ikinci el klima alan yerler, Kocamustafapaşa klima arızası, Kocamustafapaşa ikinci el klima alanlar, Kocamustafapaşa eski klima servisi, Kocamustafapaşa klima özel servisi, Kocamustafapaşa özel klima servisi, Kocamustafapaşa klima servisi fiyatları, Kocamustafapaşa klima servisi fiyat listesi, Kocamustafapaşa klima servis firmaları, Kocamustafapaşa klima bakım servisi, Kocamustafapaşa klima montaj, Kocamustafapaşa klima tamiri, Kocamustafapaşa klima servis şirketi, Kocamustafapaşa klima montaj servisi, Kocamustafapaşa klima bakımı, Kocamustafapaşa klima sökümü, Kocamustafapaşa klima servis ustaları, Kocamustafapaşa klima teknik bakımı, Kocamustafapaşa uygun klima servisi.