Kıztaşı klima montajı, Kıztaşı klima servisi, Kıztaşı klima servis firması, Kıztaşı klima ustası, Kıztaşı klima servis şirketleri, Kıztaşı klima parçası, Kıztaşı klima yedek parçası, Kıztaşı ucuz klima servisi, Kıztaşı klima servis ustası, Kıztaşı klima servisi ücret bedeli, Kıztaşı klima periyodik bakımı, Kıztaşı klima demontaj, Kıztaşı klima servisi ücretleri, Kıztaşı ikinci el klima satmak istiyorum, Kıztaşı en iyi klima servisi, Kıztaşı klima servisleri, Kıztaşı kurumsal klima servisi, Kıztaşı klima teknik servisi, Kıztaşı klima tamir servisi.

Fatih Kıztaşı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Kıztaşı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kıztaşı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kıztaşı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Kıztaşı klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kıztaşı klima sökümü, Kıztaşı klima servisi fiyat listesi, Kıztaşı klima servis firmaları, Kıztaşı klima montaj, Kıztaşı uygun klima servisi, Kıztaşı klima teknik bakımı, Kıztaşı özel klima servisi, Kıztaşı klima tamiri, Kıztaşı klima bakım servisi, Kıztaşı eski klima servisi, Kıztaşı klima bakımı, Kıztaşı klima servis ustaları, Kıztaşı ikinci el klima alanlar, Kıztaşı klima arızası, Kıztaşı klima servis şirketi, Kıztaşı klima servisi fiyatları, Kıztaşı klima montaj servisi, Kıztaşı klima özel servisi, Kıztaşı ikinci el klima alan yerler.