Fatih Katip Kasım klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Katip Kasım merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Katip Kasım klima sökümü, Katip Kasım klima servis ustaları, Katip Kasım özel klima servisi, Katip Kasım klima bakım servisi, Katip Kasım klima servis şirketi, Katip Kasım klima arızası, Katip Kasım klima servisi fiyat listesi, Katip Kasım klima tamiri, Katip Kasım klima servis firmaları, Katip Kasım uygun klima servisi, Katip Kasım klima servisi fiyatları, Katip Kasım klima bakımı, Katip Kasım ikinci el klima alanlar, Katip Kasım klima teknik bakımı, Katip Kasım eski klima servisi, Katip Kasım klima montaj servisi, Katip Kasım klima özel servisi, Katip Kasım ikinci el klima alan yerler, Katip Kasım klima montaj.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Katip Kasım ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Katip Kasım kurumsal klima servisi, Katip Kasım klima servis ustası, Katip Kasım klima servis şirketleri, Katip Kasım klima periyodik bakımı, Katip Kasım klima demontaj, Katip Kasım klima parçası, Katip Kasım ucuz klima servisi, Katip Kasım klima montajı, Katip Kasım klima servis firması, Katip Kasım klima servisi, Katip Kasım klima ustası, Katip Kasım klima tamir servisi, Katip Kasım klima teknik servisi, Katip Kasım klima servisi ücretleri, Katip Kasım klima yedek parçası, Katip Kasım ikinci el klima satmak istiyorum, Katip Kasım klima servisi ücret bedeli, Katip Kasım en iyi klima servisi, Katip Kasım klima servisleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Katip Kasım kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Katip Kasım klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.