İskenderpaşa klima periyodik bakımı, İskenderpaşa klima servisleri, İskenderpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, İskenderpaşa klima demontaj, İskenderpaşa klima parçası, İskenderpaşa klima tamir servisi, İskenderpaşa klima servisi ücretleri, İskenderpaşa kurumsal klima servisi, İskenderpaşa klima yedek parçası, İskenderpaşa klima montajı, İskenderpaşa klima servisi ücret bedeli, İskenderpaşa klima servis firması, İskenderpaşa en iyi klima servisi, İskenderpaşa klima servisi, İskenderpaşa klima ustası, İskenderpaşa klima servis ustası, İskenderpaşa ucuz klima servisi, İskenderpaşa klima teknik servisi, İskenderpaşa klima servis şirketleri.

Fatih İskenderpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih İskenderpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için İskenderpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

İskenderpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih İskenderpaşa klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

İskenderpaşa eski klima servisi, İskenderpaşa klima teknik bakımı, İskenderpaşa klima sökümü, İskenderpaşa klima servisi fiyat listesi, İskenderpaşa klima özel servisi, İskenderpaşa klima montaj, İskenderpaşa klima bakım servisi, İskenderpaşa özel klima servisi, İskenderpaşa klima bakımı, İskenderpaşa klima montaj servisi, İskenderpaşa klima servisi fiyatları, İskenderpaşa klima tamiri, İskenderpaşa ikinci el klima alanlar, İskenderpaşa uygun klima servisi, İskenderpaşa klima servis şirketi, İskenderpaşa ikinci el klima alan yerler, İskenderpaşa klima servis ustaları, İskenderpaşa klima servis firmaları, İskenderpaşa klima arızası.