ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Fatih Hocapaşa

Hocapaşa klima servisleri, Hocapaşa klima servisi ücretleri, Hocapaşa klima parçası, Hocapaşa klima servis ustası, Hocapaşa klima tamir servisi, Hocapaşa klima servisi ücret bedeli, Hocapaşa en iyi klima servisi, Hocapaşa klima teknik servisi, Hocapaşa klima servis firması, Hocapaşa ucuz klima servisi, Hocapaşa klima servis şirketleri, Hocapaşa klima yedek parçası, Hocapaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Hocapaşa klima montajı, Hocapaşa klima ustası, Hocapaşa klima servisi, Hocapaşa kurumsal klima servisi, Hocapaşa klima periyodik bakımı, Hocapaşa klima demontaj.

Fatih Hocapaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Hocapaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Hocapaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Hocapaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Hocapaşa klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Hocapaşa klima montaj, Hocapaşa klima sökümü, Hocapaşa klima tamiri, Hocapaşa klima bakım servisi, Hocapaşa eski klima servisi, Hocapaşa klima servisi fiyatları, Hocapaşa klima servis şirketi, Hocapaşa uygun klima servisi, Hocapaşa klima montaj servisi, Hocapaşa ikinci el klima alanlar, Hocapaşa klima servis ustaları, Hocapaşa klima teknik bakımı, Hocapaşa özel klima servisi, Hocapaşa ikinci el klima alan yerler, Hocapaşa klima servis firmaları, Hocapaşa klima servisi fiyat listesi, Hocapaşa klima bakımı, Hocapaşa klima arızası, Hocapaşa klima özel servisi.