Fatih Hocapaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Hocapaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hocapaşa klima servisi fiyatları, Hocapaşa klima montaj servisi, Hocapaşa ikinci el klima alanlar, Hocapaşa uygun klima servisi, Hocapaşa klima bakımı, Hocapaşa klima tamiri, Hocapaşa klima servis ustaları, Hocapaşa klima özel servisi, Hocapaşa eski klima servisi, Hocapaşa klima servisi fiyat listesi, Hocapaşa klima arızası, Hocapaşa özel klima servisi, Hocapaşa klima montaj, Hocapaşa klima sökümü, Hocapaşa klima teknik bakımı, Hocapaşa klima servis şirketi, Hocapaşa klima servis firmaları, Hocapaşa klima bakım servisi, Hocapaşa ikinci el klima alan yerler.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Hocapaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Hocapaşa klima teknik servisi, Hocapaşa klima tamir servisi, Hocapaşa klima servisi ücret bedeli, Hocapaşa klima periyodik bakımı, Hocapaşa klima servisleri, Hocapaşa ucuz klima servisi, Hocapaşa klima servis firması, Hocapaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Hocapaşa klima parçası, Hocapaşa klima servis ustası, Hocapaşa klima demontaj, Hocapaşa kurumsal klima servisi, Hocapaşa klima yedek parçası, Hocapaşa en iyi klima servisi, Hocapaşa klima montajı, Hocapaşa klima servisi ücretleri, Hocapaşa klima ustası, Hocapaşa klima servis şirketleri, Hocapaşa klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Hocapaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Hocapaşa klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.