Fatih Hoca Gıyasettin klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Hoca Gıyasettin merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hoca Gıyasettin klima montaj servisi, Hoca Gıyasettin klima servis ustaları, Hoca Gıyasettin klima sökümü, Hoca Gıyasettin klima arızası, Hoca Gıyasettin uygun klima servisi, Hoca Gıyasettin klima servis firmaları, Hoca Gıyasettin klima teknik bakımı, Hoca Gıyasettin klima servis şirketi, Hoca Gıyasettin eski klima servisi, Hoca Gıyasettin klima servisi fiyat listesi, Hoca Gıyasettin ikinci el klima alanlar, Hoca Gıyasettin klima montaj, Hoca Gıyasettin özel klima servisi, Hoca Gıyasettin klima bakımı, Hoca Gıyasettin ikinci el klima alan yerler, Hoca Gıyasettin klima özel servisi, Hoca Gıyasettin klima tamiri, Hoca Gıyasettin klima servisi fiyatları, Hoca Gıyasettin klima bakım servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Hoca Gıyasettin ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Hoca Gıyasettin klima servis ustası, Hoca Gıyasettin klima servisleri, Hoca Gıyasettin klima ustası, Hoca Gıyasettin kurumsal klima servisi, Hoca Gıyasettin klima yedek parçası, Hoca Gıyasettin klima teknik servisi, Hoca Gıyasettin klima tamir servisi, Hoca Gıyasettin ikinci el klima satmak istiyorum, Hoca Gıyasettin klima montajı, Hoca Gıyasettin klima servisi, Hoca Gıyasettin klima parçası, Hoca Gıyasettin klima servis şirketleri, Hoca Gıyasettin klima servisi ücretleri, Hoca Gıyasettin ucuz klima servisi, Hoca Gıyasettin klima servis firması, Hoca Gıyasettin klima periyodik bakımı, Hoca Gıyasettin en iyi klima servisi, Hoca Gıyasettin klima demontaj, Hoca Gıyasettin klima servisi ücret bedeli.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Hoca Gıyasettin kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Hoca Gıyasettin klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.