Fatih Hırkaişerif klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Hırkaişerif merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hırkaişerif klima servis şirketi, Hırkaişerif klima tamiri, Hırkaişerif eski klima servisi, Hırkaişerif klima servisi fiyatları, Hırkaişerif klima servisi fiyat listesi, Hırkaişerif klima montaj, Hırkaişerif klima sökümü, Hırkaişerif klima arızası, Hırkaişerif özel klima servisi, Hırkaişerif klima özel servisi, Hırkaişerif klima servis ustaları, Hırkaişerif uygun klima servisi, Hırkaişerif klima bakımı, Hırkaişerif klima montaj servisi, Hırkaişerif klima servis firmaları, Hırkaişerif klima bakım servisi, Hırkaişerif ikinci el klima alanlar, Hırkaişerif ikinci el klima alan yerler, Hırkaişerif klima teknik bakımı.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Hırkaişerif ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Hırkaişerif klima yedek parçası, Hırkaişerif ikinci el klima satmak istiyorum, Hırkaişerif klima servisi ücretleri, Hırkaişerif klima servis şirketleri, Hırkaişerif klima teknik servisi, Hırkaişerif klima parçası, Hırkaişerif klima ustası, Hırkaişerif klima servisleri, Hırkaişerif kurumsal klima servisi, Hırkaişerif ucuz klima servisi, Hırkaişerif klima servis firması, Hırkaişerif en iyi klima servisi, Hırkaişerif klima demontaj, Hırkaişerif klima periyodik bakımı, Hırkaişerif klima tamir servisi, Hırkaişerif klima servisi, Hırkaişerif klima servis ustası, Hırkaişerif klima servisi ücret bedeli, Hırkaişerif klima montajı.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Hırkaişerif kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Hırkaişerif klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.