Fatih Hasekisultan klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Hasekisultan merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hasekisultan klima montaj servisi, Hasekisultan uygun klima servisi, Hasekisultan ikinci el klima alanlar, Hasekisultan klima servisi fiyatları, Hasekisultan klima özel servisi, Hasekisultan klima bakım servisi, Hasekisultan klima montaj, Hasekisultan ikinci el klima alan yerler, Hasekisultan klima servis ustaları, Hasekisultan klima bakımı, Hasekisultan klima tamiri, Hasekisultan özel klima servisi, Hasekisultan klima sökümü, Hasekisultan klima teknik bakımı, Hasekisultan eski klima servisi, Hasekisultan klima arızası, Hasekisultan klima servis firmaları, Hasekisultan klima servisi fiyat listesi, Hasekisultan klima servis şirketi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Hasekisultan ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Hasekisultan ucuz klima servisi, Hasekisultan klima tamir servisi, Hasekisultan klima teknik servisi, Hasekisultan en iyi klima servisi, Hasekisultan klima montajı, Hasekisultan klima periyodik bakımı, Hasekisultan ikinci el klima satmak istiyorum, Hasekisultan klima servis ustası, Hasekisultan klima servisi, Hasekisultan klima servis şirketleri, Hasekisultan klima servisleri, Hasekisultan klima parçası, Hasekisultan klima servisi ücretleri, Hasekisultan klima ustası, Hasekisultan klima servis firması, Hasekisultan klima yedek parçası, Hasekisultan kurumsal klima servisi, Hasekisultan klima servisi ücret bedeli, Hasekisultan klima demontaj.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Hasekisultan kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Hasekisultan klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.