Hacıkadın klima montajı, Hacıkadın en iyi klima servisi, Hacıkadın klima ustası, Hacıkadın klima parçası, Hacıkadın klima servis şirketleri, Hacıkadın klima servisi ücret bedeli, Hacıkadın klima servisi ücretleri, Hacıkadın klima servisi, Hacıkadın klima yedek parçası, Hacıkadın ucuz klima servisi, Hacıkadın klima tamir servisi, Hacıkadın klima periyodik bakımı, Hacıkadın klima demontaj, Hacıkadın klima servisleri, Hacıkadın klima servis firması, Hacıkadın kurumsal klima servisi, Hacıkadın klima servis ustası, Hacıkadın klima teknik servisi, Hacıkadın ikinci el klima satmak istiyorum.

Fatih Hacıkadın klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Hacıkadın merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Hacıkadın ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Hacıkadın kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Hacıkadın klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Hacıkadın eski klima servisi, Hacıkadın klima tamiri, Hacıkadın klima özel servisi, Hacıkadın klima montaj, Hacıkadın klima bakımı, Hacıkadın klima sökümü, Hacıkadın klima servisi fiyatları, Hacıkadın klima servis ustaları, Hacıkadın klima servisi fiyat listesi, Hacıkadın klima servis şirketi, Hacıkadın ikinci el klima alanlar, Hacıkadın klima servis firmaları, Hacıkadın uygun klima servisi, Hacıkadın ikinci el klima alan yerler, Hacıkadın özel klima servisi, Hacıkadın klima montaj servisi, Hacıkadın klima arızası, Hacıkadın klima bakım servisi, Hacıkadın klima teknik bakımı.