Gedikpaşa klima servisleri, Gedikpaşa klima montajı, Gedikpaşa klima demontaj, Gedikpaşa en iyi klima servisi, Gedikpaşa klima servis şirketleri, Gedikpaşa klima teknik servisi, Gedikpaşa klima periyodik bakımı, Gedikpaşa klima tamir servisi, Gedikpaşa klima yedek parçası, Gedikpaşa klima servisi ücretleri, Gedikpaşa kurumsal klima servisi, Gedikpaşa klima servis firması, Gedikpaşa klima servis ustası, Gedikpaşa klima ustası, Gedikpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Gedikpaşa klima parçası, Gedikpaşa ucuz klima servisi, Gedikpaşa klima servisi ücret bedeli, Gedikpaşa klima servisi.

Fatih Gedikpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Gedikpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Gedikpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Gedikpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Gedikpaşa klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Gedikpaşa klima servis ustaları, Gedikpaşa klima servis firmaları, Gedikpaşa klima bakım servisi, Gedikpaşa klima özel servisi, Gedikpaşa klima servisi fiyat listesi, Gedikpaşa klima montaj servisi, Gedikpaşa klima servisi fiyatları, Gedikpaşa klima servis şirketi, Gedikpaşa klima bakımı, Gedikpaşa uygun klima servisi, Gedikpaşa ikinci el klima alanlar, Gedikpaşa klima montaj, Gedikpaşa klima arızası, Gedikpaşa eski klima servisi, Gedikpaşa klima tamiri, Gedikpaşa klima sökümü, Gedikpaşa özel klima servisi, Gedikpaşa klima teknik bakımı, Gedikpaşa ikinci el klima alan yerler.