Fındıkzade klima teknik servisi, Fındıkzade klima demontaj, Fındıkzade klima montajı, Fındıkzade en iyi klima servisi, Fındıkzade klima parçası, Fındıkzade klima servisi ücretleri, Fındıkzade klima servis firması, Fındıkzade klima servisi, Fındıkzade klima yedek parçası, Fındıkzade klima ustası, Fındıkzade klima tamir servisi, Fındıkzade klima servisi ücret bedeli, Fındıkzade ikinci el klima satmak istiyorum, Fındıkzade klima servis şirketleri, Fındıkzade klima servisleri, Fındıkzade kurumsal klima servisi, Fındıkzade klima periyodik bakımı, Fındıkzade ucuz klima servisi, Fındıkzade klima servis ustası.

Fatih Fındıkzade klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Fındıkzade merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Fındıkzade ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Fındıkzade kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Fındıkzade klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Fındıkzade klima montaj, Fındıkzade klima servisi fiyat listesi, Fındıkzade klima tamiri, Fındıkzade klima teknik bakımı, Fındıkzade klima servis firmaları, Fındıkzade klima servis ustaları, Fındıkzade ikinci el klima alan yerler, Fındıkzade özel klima servisi, Fındıkzade klima arızası, Fındıkzade uygun klima servisi, Fındıkzade klima bakım servisi, Fındıkzade ikinci el klima alanlar, Fındıkzade klima sökümü, Fındıkzade eski klima servisi, Fındıkzade klima montaj servisi, Fındıkzade klima özel servisi, Fındıkzade klima bakımı, Fındıkzade klima servisi fiyatları, Fındıkzade klima servis şirketi.