Eğrikapı klima servis ustası, Eğrikapı klima yedek parçası, Eğrikapı klima servisi ücret bedeli, Eğrikapı ikinci el klima satmak istiyorum, Eğrikapı klima servis firması, Eğrikapı klima ustası, Eğrikapı klima demontaj, Eğrikapı klima montajı, Eğrikapı klima tamir servisi, Eğrikapı en iyi klima servisi, Eğrikapı klima parçası, Eğrikapı kurumsal klima servisi, Eğrikapı ucuz klima servisi, Eğrikapı klima teknik servisi, Eğrikapı klima periyodik bakımı, Eğrikapı klima servisi ücretleri, Eğrikapı klima servis şirketleri, Eğrikapı klima servisi, Eğrikapı klima servisleri.

Fatih Eğrikapı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Eğrikapı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Eğrikapı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Eğrikapı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Eğrikapı klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Eğrikapı özel klima servisi, Eğrikapı klima teknik bakımı, Eğrikapı klima servis ustaları, Eğrikapı ikinci el klima alan yerler, Eğrikapı klima arızası, Eğrikapı klima sökümü, Eğrikapı klima özel servisi, Eğrikapı klima montaj, Eğrikapı klima bakımı, Eğrikapı klima servis firmaları, Eğrikapı uygun klima servisi, Eğrikapı klima tamiri, Eğrikapı klima bakım servisi, Eğrikapı ikinci el klima alanlar, Eğrikapı klima servisi fiyatları, Eğrikapı klima servis şirketi, Eğrikapı klima montaj servisi, Eğrikapı klima servisi fiyat listesi, Eğrikapı eski klima servisi.