Edirnekapı klima tamir servisi, Edirnekapı kurumsal klima servisi, Edirnekapı klima servisi ücretleri, Edirnekapı klima ustası, Edirnekapı klima demontaj, Edirnekapı klima montajı, Edirnekapı ucuz klima servisi, Edirnekapı klima servisi, Edirnekapı en iyi klima servisi, Edirnekapı klima servis şirketleri, Edirnekapı klima servisi ücret bedeli, Edirnekapı klima yedek parçası, Edirnekapı klima parçası, Edirnekapı klima servisleri, Edirnekapı klima periyodik bakımı, Edirnekapı klima servis ustası, Edirnekapı ikinci el klima satmak istiyorum, Edirnekapı klima teknik servisi, Edirnekapı klima servis firması.

Fatih Edirnekapı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Edirnekapı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Edirnekapı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Edirnekapı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Edirnekapı klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Edirnekapı klima montaj, Edirnekapı özel klima servisi, Edirnekapı klima teknik bakımı, Edirnekapı klima servisi fiyat listesi, Edirnekapı klima bakımı, Edirnekapı eski klima servisi, Edirnekapı klima servisi fiyatları, Edirnekapı klima özel servisi, Edirnekapı klima tamiri, Edirnekapı uygun klima servisi, Edirnekapı klima servis firmaları, Edirnekapı ikinci el klima alanlar, Edirnekapı klima montaj servisi, Edirnekapı klima bakım servisi, Edirnekapı ikinci el klima alan yerler, Edirnekapı klima servis ustaları, Edirnekapı klima arızası, Edirnekapı klima servis şirketi, Edirnekapı klima sökümü.