Fatih Derviş Ali klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Derviş Ali merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Derviş Ali klima servis şirketi, Derviş Ali klima arızası, Derviş Ali klima teknik bakımı, Derviş Ali ikinci el klima alanlar, Derviş Ali klima özel servisi, Derviş Ali klima bakımı, Derviş Ali klima servisi fiyat listesi, Derviş Ali uygun klima servisi, Derviş Ali klima tamiri, Derviş Ali klima montaj servisi, Derviş Ali klima servisi fiyatları, Derviş Ali klima bakım servisi, Derviş Ali klima servis ustaları, Derviş Ali klima sökümü, Derviş Ali eski klima servisi, Derviş Ali ikinci el klima alan yerler, Derviş Ali özel klima servisi, Derviş Ali klima montaj, Derviş Ali klima servis firmaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Derviş Ali ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Derviş Ali klima demontaj, Derviş Ali klima periyodik bakımı, Derviş Ali klima teknik servisi, Derviş Ali klima servis şirketleri, Derviş Ali klima servis firması, Derviş Ali kurumsal klima servisi, Derviş Ali klima montajı, Derviş Ali klima servisi, Derviş Ali klima servisleri, Derviş Ali klima ustası, Derviş Ali ucuz klima servisi, Derviş Ali ikinci el klima satmak istiyorum, Derviş Ali klima servisi ücretleri, Derviş Ali klima tamir servisi, Derviş Ali klima yedek parçası, Derviş Ali klima parçası, Derviş Ali en iyi klima servisi, Derviş Ali klima servisi ücret bedeli, Derviş Ali klima servis ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Derviş Ali kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Derviş Ali klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.