Fatih Cerrahpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Cerrahpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Cerrahpaşa klima bakım servisi, Cerrahpaşa klima bakımı, Cerrahpaşa klima servis şirketi, Cerrahpaşa klima servisi fiyat listesi, Cerrahpaşa klima servis firmaları, Cerrahpaşa klima özel servisi, Cerrahpaşa uygun klima servisi, Cerrahpaşa klima servisi fiyatları, Cerrahpaşa klima arızası, Cerrahpaşa ikinci el klima alanlar, Cerrahpaşa klima teknik bakımı, Cerrahpaşa özel klima servisi, Cerrahpaşa klima montaj, Cerrahpaşa klima tamiri, Cerrahpaşa klima servis ustaları, Cerrahpaşa klima montaj servisi, Cerrahpaşa eski klima servisi, Cerrahpaşa klima sökümü, Cerrahpaşa ikinci el klima alan yerler.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Cerrahpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Cerrahpaşa klima servisleri, Cerrahpaşa klima periyodik bakımı, Cerrahpaşa klima tamir servisi, Cerrahpaşa klima teknik servisi, Cerrahpaşa klima servis şirketleri, Cerrahpaşa en iyi klima servisi, Cerrahpaşa klima servisi ücret bedeli, Cerrahpaşa kurumsal klima servisi, Cerrahpaşa klima ustası, Cerrahpaşa klima demontaj, Cerrahpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Cerrahpaşa klima servis firması, Cerrahpaşa klima parçası, Cerrahpaşa ucuz klima servisi, Cerrahpaşa klima servisi, Cerrahpaşa klima montajı, Cerrahpaşa klima servis ustası, Cerrahpaşa klima yedek parçası, Cerrahpaşa klima servisi ücretleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Cerrahpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Cerrahpaşa klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.