Fatih Çatladıkapı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Çatladıkapı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Çatladıkapı klima özel servisi, Çatladıkapı uygun klima servisi, Çatladıkapı ikinci el klima alanlar, Çatladıkapı klima servis ustaları, Çatladıkapı eski klima servisi, Çatladıkapı klima servis şirketi, Çatladıkapı ikinci el klima alan yerler, Çatladıkapı klima tamiri, Çatladıkapı klima montaj, Çatladıkapı özel klima servisi, Çatladıkapı klima bakım servisi, Çatladıkapı klima servisi fiyatları, Çatladıkapı klima servisi fiyat listesi, Çatladıkapı klima sökümü, Çatladıkapı klima bakımı, Çatladıkapı klima arızası, Çatladıkapı klima montaj servisi, Çatladıkapı klima servis firmaları, Çatladıkapı klima teknik bakımı.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Çatladıkapı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Çatladıkapı klima teknik servisi, Çatladıkapı klima tamir servisi, Çatladıkapı klima servis ustası, Çatladıkapı klima periyodik bakımı, Çatladıkapı klima montajı, Çatladıkapı kurumsal klima servisi, Çatladıkapı klima servisi ücretleri, Çatladıkapı klima demontaj, Çatladıkapı klima servis şirketleri, Çatladıkapı klima servisi ücret bedeli, Çatladıkapı ikinci el klima satmak istiyorum, Çatladıkapı ucuz klima servisi, Çatladıkapı klima ustası, Çatladıkapı klima servisi, Çatladıkapı klima yedek parçası, Çatladıkapı klima parçası, Çatladıkapı klima servisleri, Çatladıkapı en iyi klima servisi, Çatladıkapı klima servis firması.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Çatladıkapı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Çatladıkapı klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.